Kategórie      

C. BECHSTEIN

Úvod C. BECHSTEIN

C. Bechstein je jedna z najuznávanejších a najprestížnejších značiek klavírov na svete, ktorá je známa pre svoje tradičné metódy výroby a vynikajúce kvality. Značka bola založená v roku 1853 v meste Berlin v Nemecku Carlom Bechsteinom, ktorý bol v tom čase už skúseným výrobcom klavírov. Bechstein bol pôvodne obchodník s klavírmi a predával klavíry iných výrobcov, ale rozhodol sa začať vyrábať vlastné klavíry pod značkou C. Bechstein.

V priebehu rokov Bechstein neustále zdokonaľoval svoje klavíry a používal najmodernejšie technológie a materiály. Jeho klavíry sa stali obľúbenými medzi profesionálnymi hudobníkmi, vrátane slávnych klaviristov ako Franz Liszt a Claude Debussy. V priebehu 20. storočia sa značka C. Bechstein stala jednou z najprestížnejších značiek klavírov na svete a bola obľúbená medzi mnohými svetovými hudobníkmi.

Po druhej svetovej vojne bola továreň C. Bechstein v Berlíne zničená a výrobu klavírov museli obnoviť v iných miestach. V 90. rokoch bola značka C. Bechstein kúpená firmou Karl Schulze, ktorá investovala do obnovy tovární a rozvoja nových technológií.

Dnes je C. Bechstein stále jednou z najprestížnejších značiek klavírov na svete a ponúka širokú paletu modelov pre rôzne úrovne hráčov a požiadavky. C. Bechstein sa stále drží svojich tradícií a známy je pre svoje precízne ručné spracovanie a vynikajúcu zvukovú kvalitu. C. Bechstein klavíry sú používané mnohými slávnymi hudobníkmi a získali množstvo ocenení a uznaní v hudobnom svete.

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Na stranu: produktov.
Copyright 2023 © pianostudio.sk