Kategórie      

Petrof

Úvod Petrof

Petrof je značka klavírov s bohatou históriou a tradíciou, ktorá bola založená v roku 1864 v meste Hradec Králové v Česku Antonínom Petrofom. Od svojho založenia až do dnešného dňa sa Petrof venuje výrobe klavírov s cieľom poskytnúť kvalitné a krásne nástroje pre klaviristov na celom svete.

Antonín Petrof bol truhlár a vyrábal pôvodne hudobné skrine pre klavíry. Neskôr sa rozhodol prejsť na výrobu klavírov a stal sa jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V priebehu rokov sa firma rozrástla a začala vyrábať rôzne modely klavírov a krídel pre rôzne úrovne hráčov.

Petrof klavíry sú známe svojou kvalitou a štýlovým dizajnom, ktorý zdôrazňuje krásu dreva a jemné detaily. Petrof používa iba najkvalitnejšie drevo a materiály a má vysoké štandardy pre svoju výrobu.

V priebehu svojej histórie získal Petrof množstvo ocenení a medzinárodné uznanie pre svoje klavíry. Petrof klavíry boli použité na nahrávaní mnohých albumov svetových hudobníkov a boli tiež použité na mnohých koncertoch a výstavách klavírov na celom svete.

Dnes je Petrof jednou z najväčších značiek klavírov na svete a jej klavíry sú používané mnohými hudobníkmi v rôznych žánroch. Petrof sa stále drží svojich tradícií a hodnôt a ponúka širokú paletu modelov pre rôzne úrovne hráčov a požiadavky.

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Copyright 2023 © pianostudio.sk